Menu
Nyheder 2024 24. maj kl. 13:49
Børneråd ser dagens lys
Nyheder 2023
29. oktober kl. 13:45 Julefodbold i weekenden d. 15., 16., 17. december
Nyheder 2023
12. september kl. 16:31 Forlængelse af aftalen med David Kiær Nielsen som børne- ungetræner
Nyheder 2022
24. august kl. 17:40 GENERALFORSAMLING I GFS FODBOLD
Nyheder 2022
10. maj kl. 19:19 Galten FS Fodbold kan nu kalde sig DBU Børneklub
Kommende hjemmekampe på Sparekassen Danmark Park
Maj 2024
29.
onsdag
19.00
Galten FS
-
Herrer
M+40
ØOB Oldboys 40 år 11 mands 2023-24 • Kreds 5
Sparekassen Danmark Park (Galten)
TMG
Sparekassen Danmark Park (Galten)
30.
torsdag
18.00
Galten FS
-
Herrer
U15
U15 Drenge Liga 4 (2009) 11:11 - forår 2024 • Pulje 539
Sparekassen Danmark Park (Galten)
FC Silkeborg
Sparekassen Danmark Park (Galten)
30.
torsdag
18.30
Galten FS
-
Kvinder
U13
U13 Piger Liga 3 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 975
Sparekassen Danmark Park (Galten)
Grenaa IF
Sparekassen Danmark Park (Galten)
Juni 2024
1.
lørdag
12.00
Galten FS
-
Kvinder
U17
U17 Piger Liga 2 (2007) 11:11 - forår 2024 • Pulje 833
Sparekassen Danmark Park (Galten)
Bryrup IF
Sparekassen Danmark Park (Galten)
2.
søndag
14.00
Galten FS (2)
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 149
Sparekassen Danmark Park (Galten)
Hørning IF
Sparekassen Danmark Park (Galten)
Live-score GFS kampe
Der er ingen livekampe på nuværende tidspunkt
U19 Drenge Liga 4 (05-06) 11:11/9:9 - forår 2024 • Pulje 336
Sparekassen Danmark Park (Galten) tirsdag 11-06-2024 Kl. 19.00
Galten FS
-
'56
Hammerum IF

KampprogramHerrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 19

April 2024

Galten FS
4 - 0
livescore
Hjemme
Klank Kunstgræsbane

Aabyhøj IF (2)

Hasle B
2 - 2
livescore
Ude
Klank Kunstgræsbane

Galten FS

VRI
2 - 0
livescore
Ude
NES Park

Galten FS

Galten FS
4 - 0
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

Viby IF (2)

Aarhus Fremad
1 - 1
livescore
Ude
Riisvangen Stadion

Galten FS
Maj 2024

Galten FS
3 - 1
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

NB 93, Aarhus

Brabrand IF
1 - 2
livescore
Ude
Brabrand IF's Idrætsanlæg

Galten FS

Aabyhøj IF (2)
2 - 1
livescore
Ude
Aabyhøj Stadion

Galten FS

Galten FS
5 - 1
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

Hasle B

Galten FS
1 - 0
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

VRI
Juni 2024

Viby IF (2)
1. jun
Kl. 11.00
Ude
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)

Galten FS

Galten FS
5. jun
Kl. 19.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

Aarhus Fremad

NB 93, Aarhus
15. jun
Kl. 13.30
Ude
Katrinebjergskolen

Galten FS

Galten FS
22. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

Brabrand IF

KampprogramHerrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 148

April 2024

B 74 Silkeborg
3 - 1
livescore
Ude
Marienlund Kunstgræs 2

Galten FS (1)

Galten FS (1)
6 - 4
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

Silkeborg IF (1)
Maj 2024

Galten FS (1)
7 - 0
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

Aabyhøj IF (2)

Virklund B
1 - 5
livescore
Ude
Virklund Idrætsanlæg

Galten FS (1)

Galten FS (1)
7 - 0
livescore
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

B 74 Silkeborg

Stjær B
30. maj
Kl. 19.45
Ude
Berger Optik Park (Stjær)

Galten FS (1)
Juni 2024

Silkeborg IF (1)
4. jun
Kl. 19.00
Ude
Søholt Idrætsanlæg

Galten FS (1)

Galten FS (1)
8. jun
Kl. 14.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

Stjær B

Aabyhøj IF (2)
16. jun
Kl. 13.00
Ude
Aabyhøj Stadion

Galten FS (1)

Galten FS (1)
22. jun
Kl. 14.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

Virklund B

KampprogramHerrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 149

April 2024

Hørning IF
4 - 2
livescore
Ude
Højbo Stadion

Galten FS (2)

Virring Fodbold
2 - 1
livescore
Ude
Virring Stadion

Galten FS (2)
Maj 2024

Galten FS (2)
0 - 2
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

IF Lyseng (1)

Galten FS (2)
3 - 4
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

Solbjerg IF

Låsby B
4 - 4
livescore
Ude
Låsby Stadion

Galten FS (2)
Juni 2024

Galten FS (2)
2. jun
Kl. 14.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

Hørning IF

Galten FS (2)
5. jun
Kl. 18.30
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

Låsby B

Galten FS (2)
9. jun
Kl. 15.00
Hjemme
Sparekassen Danmark Park (Galten)

Virring Fodbold

IF Lyseng (1)
16. jun
Kl. 17.15
Ude
Lyseng Idrætspark

Galten FS (2)

Solbjerg IF
21. jun
Kl. 18.45
Ude
Lundbjergvang

Galten FS (2)

KampprogramOddset Pokalen 2024/25 • Pulje 1

Maj 2024

Østbirk IF (S3/41)
12 - 11
livescore
Ude
Trailergaarden-Gantrup Arena

Galten FS (S2/19)

StillingHerrer Serie 2 - Forår 2024 • Pulje 19

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Aabyhøj IF (2) 10 7 1 2 22
2 Galten FS 10 6 2 2 20
3 NB 93, Aarhus 9 5 2 2 17
4 Aarhus Fremad 9 3 4 2 13
5 Viby IF (2) 9 4 1 4 13
6 VRI 10 3 0 7 9
7 Hasle B 9 1 3 5 6
8 Brabrand IF 8 1 1 6 4

StillingHerrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 148

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B 74 Silkeborg 6 5 0 1 15
2 Galten FS (1) 5 4 0 1 12
3 Virklund B 6 3 0 3 9
4 Silkeborg IF (1) 6 3 0 3 9
5 Stjær B 5 2 0 3 6
6 Aabyhøj IF (2) 6 0 0 6 0

StillingHerrer Serie 5 11:11/9:9 - Forår 2024 • Pulje 149

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 IF Lyseng (1) 6 4 2 0 14
2 Hørning IF 5 3 1 1 10
3 Virring Fodbold 4 3 0 1 9
4 Solbjerg IF 4 1 1 2 4
5 Galten FS (2) 5 0 1 4 1
6 Låsby B 4 0 1 3 1

StillingOddset Pokalen 2024/25 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Skovsgaard B (S3/26) 3 3 0 0 9
2 Vejen SF (S3/45) 3 3 0 0 9
3 Spentrup IF (S3/35) 3 3 0 0 9
4 Christiansfeld IF (S3/46) 3 3 0 0 9
5 Vejle FC (S3/43) 3 3 0 0 9
6 VH Fodbold (S3/36) 3 3 0 0 9
7 Hammerum IF (S3/33) 3 3 0 0 9
8 Bangsbo Freja (S3/25) 3 3 0 0 9
9 Østbirk IF (S3/41) 3 3 0 0 9
10 Nordvestmors BK (S4/62) 4 3 0 1 9
11 Vindblæs B (S4/57) 4 3 0 1 9
12 Mou IF (S4/56) 4 3 0 1 9
13 IF Haabet, Øster Uttrup (S5/105) 4 3 0 1 9
14 Mejrup GU (S2/15) 2 2 0 0 6
15 Vinderup IK (S2/15) 2 2 0 0 6
16 Nibe B (S2/14) 2 2 0 0 6
17 Doense/Vebbestrup IF (S2/14) 2 2 0 0 6
18 Team Leo IF (S3/37) 2 2 0 0 6
19 Bramdrupdam GIF (S3/46) 3 2 0 1 6
20 Fårvang IF (S3/36) 2 2 0 0 6
21 Them GF (S5/127) 3 2 0 1 6
22 Den Bosniske IF (S3/46) 2 2 0 0 6
23 Nr. Bjært/Strandhuse IF (S5/157) 3 2 0 1 6
24 Hornslet IF (S2/18) 2 2 0 0 6
25 FC Vestkysten Århus (S4/78) 3 2 0 1 6
26 Klitmøller IF (S2/15) 2 2 0 0 6
27 Dall/Ferslev IF (S4/57) 3 2 0 1 6
28 Struer B (S4/64) 3 2 0 1 6
29 Rødkærsbro IF (S4/69) 3 2 0 1 6
30 Pen15 Reunited (S4/76) 3 2 0 1 6
31 FK Fjordsiden (S4/55) 3 2 0 1 6
32 IHÅ Galacticos (S3/38) 2 2 0 0 6
33 Ejsing B (S4/64) 3 2 0 1 6
34 Bjerre Herred Fodbold (S3/43) 3 2 0 1 6
35 Engesvang Fremad (S4/68) 3 2 0 1 6
36 FC Silkeborg (S2/16) 2 2 0 0 6
37 Rødekro IF (S3/47) 3 2 0 1 6
38 Bov IF (S3/47) 3 2 0 1 6
39 BFH (S3/33) 3 2 0 1 6
40 Ulbjerg IF (S3/31) 3 2 0 1 6
41 Snejbjerg SG&I (S3/33) 3 2 0 1 6
42 Hørning IF (S3/41) 3 2 0 1 6
43 Thorup/Klim B (S3/26) 3 2 0 1 6
44 Langholt SK (S5/101) 3 2 0 1 6
45 Vinding SF (S3/43) 3 2 0 1 6
46 Jelling fS (S4/83) 3 2 0 1 6
47 Gråsten B (S2/23) 2 1 0 1 3
48 Tjæreborg IF (S2/22) 1 1 0 0 3
49 Højer IF (S3/47) 2 1 0 1 3
50 BV Oksbøl (S1/11) 1 1 0 0 3
51 St. Restrup IF (S1/7) 1 1 0 0 3
52 Svenstrup-Godthåb IF (S1/6) 1 1 0 0 3
53 Hjerting IF (S2/22) 2 1 0 1 3
54 FC Esbjerg Øst (S3/45) 2 1 0 1 3
55 Ribe BK (S1/11) 1 1 0 0 3
56 FC Sønderborg (S1/11) 1 1 0 0 3
57 Tarm IF (S3/33) 2 1 0 1 3
58 Ry Fodbold (S3/36) 2 1 0 1 3
59 ACFC (S1/9) 1 1 0 0 3
60 IFSK (S3/39) 2 1 0 1 3
61 Tornby IF (S3/24) 2 1 0 1 3
62 Bylderup/Burkal IF (S2/23) 1 1 0 0 3
63 Frederikshavn fI (S1/6) 1 1 0 0 3
64 Hjørring AIK Frem (S3/24) 2 1 0 1 3
65 Aalborgstudenternes IF (S3/27) 2 1 0 1 3
66 Koldby/Hørdum IF (S3/30) 2 1 0 1 3
67 Spangsbjerg IF (S2/22) 2 1 0 1 3
68 HOG Hinnerup (S2/18) 2 1 0 1 3
69 Bække SF (S4/89) 2 1 0 1 3
70 FC Sabur (S3/35) 2 1 0 1 3
71 Vesterbro IK (S2/12) 2 1 0 1 3
72 Sulsted IF (S3/25) 2 1 0 1 3
73 Hadsund B (S2/18) 2 1 0 1 3
74 IK Rosendal (S3/29) 2 1 0 1 3
75 Hviding IF/Kvik 70 (S3/45) 2 1 0 1 3
76 Broager UI (S3/47) 2 1 0 1 3
77 Midtals IF (S4/95) 2 1 0 1 3
78 Sønderris SK (S4/90) 2 1 0 1 3
79 FC King George (S4/90) 2 1 0 1 3
80 Højslev Station IF (S1/8) 1 1 0 0 3
81 Ebeltoft IF (S4/74) 2 1 0 1 3
82 Flauenskjold IF (S2/12) 2 1 0 1 3
83 Prügelknabe IK (S3/39) 2 1 0 1 3
84 AIA/Tranbjerg (S1/9) 1 1 0 0 3
85 Hejnsvig IF (S5/158) 2 1 0 1 3
86 Aars IK (S1/7) 1 1 0 0 3
87 Thyholm IF (S5/121) 2 1 0 1 3
88 FC Jura (S4/77) 2 1 0 1 3
89 Skjern GF (S1/8) 1 1 0 0 3
90 Hirtshals B (S1/6) 1 1 0 0 3
91 KLG (S1/8) 1 1 0 0 3
92 Skibet IF (S1/10) 1 1 0 0 3
93 Rask Mølle OIF (S1/10) 1 1 0 0 3
94 Vridsted IF (S4/83) 2 1 0 1 3
95 Sønderborg Fremad (S1/11) 1 1 0 0 3
96 Hjordkær UIF (S3/47) 2 1 0 1 3
97 Moseby B (S4/51) 2 1 0 1 3
98 Løjt IF (S3/46) 2 1 0 1 3
99 Bindslev/Tversted IF (S3/24) 2 1 0 1 3
100 Nr.Nebel IF (S5/160) 2 1 0 1 3
101 Bjert IF (S4/87) 2 1 0 1 3
102 Erritsø GIF (S3/46) 2 1 0 1 3
103 Ulsted B (S4/53) 2 1 0 1 3
104 Almahaba (S4/84) 2 1 0 1 3
105 Hersom/Bjerregrav IF (S4/61) 2 1 0 1 3
106 Værum GF (S4/73) 2 1 0 1 3
107 Næsbjerg RUI (S4/88) 2 1 0 1 3
108 Tulstrup-Faurholt IK (S5/127) 2 1 0 1 3
109 IF Dannebrog Astrup (S4/58) 2 1 0 1 3
110 Tarp B (S5/160) 2 1 0 1 3
111 Bagterp IF (S4/49) 2 1 0 1 3
112 Hellevad/Agerskov (S4/94) 2 1 0 1 3
113 Lundergård IU (S4/49) 2 1 0 1 3
114 Hoptrup/Marstrup IF (S4/94) 2 1 0 1 3
115 Ensted IF (S5/167) 2 1 0 1 3
116 Blåbjerg BK (S2/17) 2 1 0 1 3
117 NB 93 (S2/19) 2 1 0 1 3
118 Århus Expats (S5/147) 2 1 0 1 3
119 Vejrumbro B (S4/69) 2 1 0 1 3
120 Virring Fodbold (S4/82) 2 1 0 1 3
121 Ølgod IF (S4/88) 2 1 0 1 3
122 Engum UI (S4/85) 2 1 0 1 3
123 FK 73 (S4/68) 2 1 0 1 3
124 Skibsby-Højene IF (S2/12) 2 1 0 1 3
125 Kibæk IF (S2/17) 2 1 0 1 3
126 SEIF Fodbold (S2/12) 2 1 0 1 3
127 ASA, Aarhus (JS1/2) 0 0 0 0 0
128 Bramming B (JS2/5) 0 0 0 0 0
129 Bredballe IF (JS1/2) 0 0 0 0 0
130 Brønderslev IF (S1/6) 0 0 0 0 0
131 Christiansbjerg IF (S1/9) 0 0 0 0 0
132 Egen UI (JS2/5) 0 0 0 0 0
133 FC Horsens (S1/10) 0 0 0 0 0
134 Fredericia fF (JS2/5) 0 0 0 0 0
135 Fuglebakken KFUM (JS1/2) 0 0 0 0 0
136 Give Fremad (JS1/2) 0 0 0 0 0
137 Grenaa IF (JS1/1) 0 0 0 0 0
138 Gug B (JS2/3) 0 0 0 0 0
139 Jetsmark IF (JS1/1) 0 0 0 0 0
140 Lemming IF (JS2/4) 0 0 0 0 0
141 LKB/Gistrup (JS2/3) 0 0 0 0 0
142 Sædding/G IF (JS2/5) 0 0 0 0 0
143 TRIF (JS2/4) 0 0 0 0 0
144 tst Fodbold (JS1/1) 0 0 0 0 0
145 Vatanspor (JS2/4) 0 0 0 0 0
146 Vinder kamp 494371 Vindblæs - Farsø/Ullits 0 0 0 0 0
147 Vinder kamp 494373 Aalborg st. - Nibe B 0 0 0 0 0
148 Vinder kamp 494380 Engesvang F - Hammerum IF 0 0 0 0 0
149 Vinder kamp 494381 Ejsing B - Vinderup IK 0 0 0 0 0
150 Vinder kamp 494386 Rosendal - Hadsund 0 0 0 0 0
151 Vinder kamp 563128 Fårvang IF - Christiansbjerg IF 0 0 0 0 0
152 Vinder kamp 563130 IHÅ - Team Leo 0 0 0 0 0
153 Aabenraa BK (JS2/5) 0 0 0 0 0
154 Aabyhøj IF (JS1/1) 0 0 0 0 0
155 Aalborg Chang (JS2/3) 0 0 0 0 0
156 Aalborg Freja (JS1/1) 0 0 0 0 0
157 Aalborg KFUM (JS2/3) 0 0 0 0 0
158 Aarhus 1900 (JS1/2) 0 0 0 0 0
159 Galten FS (S2/19) 1 0 0 1 0
160 Vellev IF (S4/72) 1 0 0 1 0
161 Jernved IF (S4/91) 1 0 0 1 0
162 BPI (S4/87) 1 0 0 1 0
163 Farsø/Ullits IK (S2/14) 1 0 0 1 0
164 Nørager/Rørbæk IF (S3/29) 1 0 0 1 0
165 Skærbæk B (S4/93) 1 0 0 1 0
166 Stensballe IK (S3/41) 1 0 0 1 0
167 FC Åben Modus (S3/38) 1 0 0 1 0
168 Øster Sundby B32 (S3/27) 1 0 0 1 0
169 Klovborg UF (S4/83) 1 0 0 1 0
170 MorsØ FC (S2/15) 1 0 0 1 0
171 Kværs B (S5/168) 1 0 0 1 0
172 Billund IF (S3/43) 1 0 0 1 0
173 FCH 6100 (S2/23) 1 0 0 1 0
174 Herskind B (S4/72) 1 0 0 1 0
175 Seest B (S2/23) 1 0 0 1 0
176 Vildbjerg SF (S1/8) 1 0 0 1 0
177 Helle FC (S2/22) 1 0 0 1 0
178 Roklubben FF (S5/108) 1 0 0 1 0
179 Aulum IF (S2/17) 1 0 0 1 0
180 Grindsted GIF (S3/44) 1 0 0 1 0
181 Nordens Paris FC (S2/13) 1 0 0 1 0
182 AC Norddjurs (S4/74) 1 0 0 1 0
183 Saltum IF (S4/51) 1 0 0 1 0
184 Starup UIF (H) (S3/46) 1 0 0 1 0
185 FC International (S2/21) 1 0 0 1 0
186 FEJ Aalborg IF (S4/57) 1 0 0 1 0
187 Funder GF (S2/17) 1 0 0 1 0
188 Sole IF (S3/42) 1 0 0 1 0
189 Hatting-Torsted Fodbold (S2/21) 1 0 0 1 0
190 Hjerm FIF (S4/64) 1 0 0 1 0
191 Sallingsund FC (S3/30) 1 0 0 1 0
192 Tårs/Ugilt IF (S4/49) 1 0 0 1 0
193 Voersaa IF (S4/50) 1 0 0 1 0
194 FC Århus Syd (S2/20) 1 0 0 1 0
195 Fjelstervang IF (S5/124) 1 0 0 1 0
196 BUF Horsens (S4/85) 1 0 0 1 0
197 Lundtoft IF (S3/47) 1 0 0 1 0
198 Dybvad/Hørby (S3/25) 1 0 0 1 0
199 Esbjerg Eagles (S4/91) 1 0 0 1 0
200 Horsens KFUM (S4/84) 1 0 0 1 0
201 JAI, Aarhus (S3/40) 1 0 0 1 0
202 OK 89 (S5/162) 1 0 0 1 0
203 Grundfør UI (S5/136) 1 0 0 1 0
204 Saxild IF (S3/41) 1 0 0 1 0
205 Sørup IF (S4/60) 1 0 0 1 0
206 Vadum IF (S4/53) 1 0 0 1 0
207 Vester Nebel IF (S5/161) 1 0 0 1 0
208 Understed IF (S5/97) 1 0 0 1 0
209 Borbjerg Skave Fodbold (S3/32) 1 0 0 1 0
210 SS Skjold (S3/42) 1 0 0 1 0
211 Sunds IF (S3/34) 1 0 0 1 0
212 NUBI (S3/26) 1 0 0 1 0
213 Thorsø/Tungelund IF (S4/72) 1 0 0 1 0
214 Dalby GF (S4/87) 1 0 0 1 0
215 IF Midtdjurs (S2/18) 1 0 0 1 0
216 Nim IF (S5/152) 1 0 0 1 0
217 Team Tangen (S3/32) 1 0 0 1 0
218 Ravsted UI (S3/45) 1 0 0 1 0
219 Alliancen IF (S4/73) 1 0 0 1 0
220 FC Bøgeskov (S4/82) 1 0 0 1 0
221 FC Vesterbro, Aalborg (S4/54) 1 0 0 1 0
222 Hanstholm IF (S3/30) 1 0 0 1 0
223 Nørager B (S1/9) 1 0 0 1 0
224 Aalborg FF á 1337 (S4/56) 1 0 0 1 0
225 Nation FC (S4/77) 1 0 0 1 0
226 AH 2012 (S3/35) 1 0 0 1 0
227 Roslev IK (S4/63) 1 0 0 1 0
228 Vegger IF (S5/113) 1 0 0 1 0
229 Andst U&I (S4/89) 1 0 0 1 0
230 Askov/Malt UI (S5/163) 1 0 0 1 0
231 HEI (S4/75) 1 0 0 1 0
232 Naur-Sir-Krunderup (S5/122) 1 0 0 1 0
233 Thorning IF (S5/128) 1 0 0 1 0
234 Asaa/Hjallerup (S3/25) 1 0 0 1 0
235 Birkelse IF (S4/51) 1 0 0 1 0
236 Bjerringbro IF (S2/16) 1 0 0 1 0
237 BK-06 Esbjerg (S2/22) 1 0 0 1 0
238 Bruunshåb/Tapdrup IF (S3/31) 1 0 0 1 0
239 Gauerslund IF (S2/21) 1 0 0 1 0
240 Gødvad GIF (S4/70) 1 0 0 1 0
241 Helsted Fremad IF (S1/7) 1 0 0 1 0
242 Herning KFUM (S3/34) 1 0 0 1 0
243 Horsens Freja (S1/10) 1 0 0 1 0
244 Hou GI (S4/53) 1 0 0 1 0
245 IF Fremad Nørhalne (S1/6) 1 0 0 1 0
246 Langaa IK (S3/36) 1 0 0 1 0
247 Skalborg SK (S2/13) 1 0 0 1 0
248 Skødstrup SF (S2/18) 1 0 0 1 0
249 Spjald IF (S2/17) 1 0 0 1 0
250 Søften GF (S1/9) 1 0 0 1 0
251 Tinglev IF (S4/93) 1 0 0 1 0
252 Veddum IF (S4/58) 1 0 0 1 0
253 Viborg B67 (S4/61) 1 0 0 1 0
254 Vaarst/Fjellerad B (S3/29) 1 0 0 1 0
255 Ølholm B (S3/42) 1 0 0 1 0
Luk