Menu
Østbirk IF (S3/41) mod Galten FS (S2/19) Oddset Pokalen 2024/25 • Pulje 1
Trailergaarden-Gantrup Arena 14-05-2024 Kl. 19.00
ude logo
Østbirk IF (S3/41)
V
Østbirk IF (S3/41) - Sole IF (S3/42) 30-04-2024 • kl. 19:00 1 - 0
12
11
19°
6,8m/s
0ml.
21:26Kl.
Leveret af
ude logo
Galten FS (S2/19)
Tak til livescore-indberetter Dennis Tranberg Leonhard Jensen
'0
Ukendt spiller
'0
Mads Krarup Pedersen
'0
Ukendt spiller
'0
Mathias Skytte
'0
Ukendt spiller
'0
Kristian Valeur
'0
Ukendt spiller
'0
Rasmus Juul Villadsen
'0
Ukendt spiller
'0
Frederik Arvad Mogensen
'0
Ukendt spiller
'0
Frederik Holm
'0
Ukendt spiller
'0
Kristian Olesen
'0
Ukendt spiller
'0
Christopher From Nielsen
'0
Ukendt spiller
'0
Andreas Justesen
'0
Ukendt spiller
'0
Jonas Bach Olesen
'0
Ukendt spiller
'0
Peter Helbæk Pedersen
'0
Ukendt spiller
'0
Mads Krarup Pedersen
'0
Ukendt spiller
'0
Mathias Skytte
'104 +11
Forlænget spilletid slut
'98
2. halvleg forl. spilletid start
'97 +9
1. halvleg forl. spilletid slut
'91
Forlænget spilletid start
'90 +4
Ordinær kamp slut
'49
Ukendt spiller
'46
2. halvleg start
'45 +1
1. halvleg slut
'19
Andreas Justesen
Assist: Mathias Skytte
'0
Kamp start

StillingOddset Pokalen 2024/25 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 VH Fodbold (S3/36) 5 4 0 1 12
2 Østbirk IF (S3/41) 5 4 0 1 12
3 Bangsbo Freja (S3/25) 5 4 0 1 12
4 Klitmøller IF (S2/15) 4 3 0 1 9
5 Skjern GF (S1/8) 3 3 0 0 9
6 Skovsgaard B (S3/26) 4 3 0 1 9
7 Vejen SF (S3/45) 4 3 0 1 9
8 IHÅ Galacticos (S3/38) 4 3 0 1 9
9 Spentrup IF (S3/35) 4 3 0 1 9
10 Vejle FC (S3/43) 4 3 0 1 9
11 Christiansbjerg IF (S1/9) 3 3 0 0 9
12 Christiansfeld IF (S3/46) 4 3 0 1 9
13 ACFC (S1/9) 3 3 0 0 9
14 Nordvestmors BK (S4/62) 4 3 0 1 9
15 Mejrup GU (S2/15) 4 3 0 1 9
16 Hammerum IF (S3/33) 4 3 0 1 9
17 Vindblæs B (S4/57) 4 3 0 1 9
18 Sønderborg Fremad (S1/11) 3 3 0 0 9
19 Mou IF (S4/56) 4 3 0 1 9
20 IF Haabet, Øster Uttrup (S5/105) 4 3 0 1 9
21 Vinderup IK (S2/15) 3 2 0 1 6
22 LKB/Gistrup (JS2/3) 2 2 0 0 6
23 Nibe B (S2/14) 3 2 0 1 6
24 Fredericia fF (JS2/5) 2 2 0 0 6
25 ASA, Aarhus (JS1/2) 2 2 0 0 6
26 Gug B (JS2/3) 2 2 0 0 6
27 Aalborg Freja (JS1/1) 2 2 0 0 6
28 Lemming IF (JS2/4) 2 2 0 0 6
29 Bramdrupdam GIF (S3/46) 3 2 0 1 6
30 Sædding/G IF (JS2/5) 2 2 0 0 6
31 Team Leo IF (S3/37) 3 2 0 1 6
32 Fårvang IF (S3/36) 3 2 0 1 6
33 Doense/Vebbestrup IF (S2/14) 3 2 0 1 6
34 Them GF (S5/127) 3 2 0 1 6
35 Nr. Bjært/Strandhuse IF (S5/157) 3 2 0 1 6
36 FC Vestkysten Århus (S4/78) 3 2 0 1 6
37 Give Fremad (JS1/2) 2 2 0 0 6
38 Dall/Ferslev IF (S4/57) 3 2 0 1 6
39 Den Bosniske IF (S3/46) 3 2 0 1 6
40 Struer B (S4/64) 3 2 0 1 6
41 Aalborg Chang (JS2/3) 2 2 0 0 6
42 Rødkærsbro IF (S4/69) 3 2 0 1 6
43 Pen15 Reunited (S4/76) 3 2 0 1 6
44 FK Fjordsiden (S4/55) 3 2 0 1 6
45 Svenstrup-Godthåb IF (S1/6) 3 2 0 1 6
46 Vatanspor (JS2/4) 2 2 0 0 6
47 Ejsing B (S4/64) 3 2 0 1 6
48 Bjerre Herred Fodbold (S3/43) 3 2 0 1 6
49 Engesvang Fremad (S4/68) 3 2 0 1 6
50 Hirtshals B (S1/6) 3 2 0 1 6
51 Tjæreborg IF (S2/22) 3 2 0 1 6
52 FC Silkeborg (S2/16) 3 2 0 1 6
53 Rødekro IF (S3/47) 3 2 0 1 6
54 Hornslet IF (S2/18) 3 2 0 1 6
55 Bov IF (S3/47) 3 2 0 1 6
56 BFH (S3/33) 3 2 0 1 6
57 Ulbjerg IF (S3/31) 3 2 0 1 6
58 FC Sønderborg (S1/11) 3 2 0 1 6
59 Snejbjerg SG&I (S3/33) 3 2 0 1 6
60 Hørning IF (S3/41) 3 2 0 1 6
61 Thorup/Klim B (S3/26) 3 2 0 1 6
62 Langholt SK (S5/101) 3 2 0 1 6
63 Skibet IF (S1/10) 3 2 0 1 6
64 Vinding SF (S3/43) 3 2 0 1 6
65 Jelling fS (S4/83) 3 2 0 1 6
66 Gråsten B (S2/23) 2 1 0 1 3
67 Højer IF (S3/47) 2 1 0 1 3
68 Varde (DS/4) 1 1 0 0 3
69 St. Restrup IF (S1/7) 2 1 0 1 3
70 Hjerting IF (S2/22) 2 1 0 1 3
71 FC Esbjerg Øst (S3/45) 2 1 0 1 3
72 Ribe BK (S1/11) 2 1 0 1 3
73 BV Oksbøl (S1/11) 2 1 0 1 3
74 Hadsund B (S2/18) 2 1 0 1 3
75 Tarm IF (S3/33) 2 1 0 1 3
76 Ry Fodbold (S3/36) 2 1 0 1 3
77 IFSK (S3/39) 2 1 0 1 3
78 Tornby IF (S3/24) 2 1 0 1 3
79 Bylderup/Burkal IF (S2/23) 2 1 0 1 3
80 Nørresundby FB (DS/4) 1 1 0 0 3
81 Hjørring AIK Frem (S3/24) 2 1 0 1 3
82 Aalborgstudenternes IF (S3/27) 2 1 0 1 3
83 Frederikshavn fI (S1/6) 2 1 0 1 3
84 Koldby/Hørdum IF (S3/30) 2 1 0 1 3
85 Spangsbjerg IF (S2/22) 2 1 0 1 3
86 HOG Hinnerup (S2/18) 2 1 0 1 3
87 Bække SF (S4/89) 2 1 0 1 3
88 FC Sabur (S3/35) 2 1 0 1 3
89 Vesterbro IK (S2/12) 2 1 0 1 3
90 Sulsted IF (S3/25) 2 1 0 1 3
91 IK Rosendal (S3/29) 2 1 0 1 3
92 Bramming B (JS2/5) 2 1 0 1 3
93 Hviding IF/Kvik 70 (S3/45) 2 1 0 1 3
94 Broager UI (S3/47) 2 1 0 1 3
95 Midtals IF (S4/95) 2 1 0 1 3
96 Sønderris SK (S4/90) 2 1 0 1 3
97 FC King George (S4/90) 2 1 0 1 3
98 Højslev Station IF (S1/8) 2 1 0 1 3
99 Ebeltoft IF (S4/74) 2 1 0 1 3
100 Flauenskjold IF (S2/12) 2 1 0 1 3
101 Prügelknabe IK (S3/39) 2 1 0 1 3
102 Kjellerup IF (DS/4) 1 1 0 0 3
103 Hejnsvig IF (S5/158) 2 1 0 1 3
104 Thyholm IF (S5/121) 2 1 0 1 3
105 FC Jura (S4/77) 2 1 0 1 3
106 Kolding B (JS1/2) 1 1 0 0 3
107 Vridsted IF (S4/83) 2 1 0 1 3
108 Hjordkær UIF (S3/47) 2 1 0 1 3
109 Aarhus 1900 (JS1/2) 2 1 0 1 3
110 Grenaa IF (JS1/1) 2 1 0 1 3
111 Moseby B (S4/51) 2 1 0 1 3
112 KLG (S1/8) 2 1 0 1 3
113 Løjt IF (S3/46) 2 1 0 1 3
114 Ringkøbing (DS/4) 1 1 0 0 3
115 Aabenraa BK (JS2/5) 2 1 0 1 3
116 Bindslev/Tversted IF (S3/24) 2 1 0 1 3
117 Nr.Nebel IF (S5/160) 2 1 0 1 3
118 Odder (DS/4) 1 1 0 0 3
119 Bjert IF (S4/87) 2 1 0 1 3
120 Erritsø GIF (S3/46) 2 1 0 1 3
121 Aars IK (S1/7) 2 1 0 1 3
122 Ulsted B (S4/53) 2 1 0 1 3
123 Fuglebakken KFUM (JS1/2) 2 1 0 1 3
124 Almahaba (S4/84) 2 1 0 1 3
125 Hersom/Bjerregrav IF (S4/61) 2 1 0 1 3
126 Værum GF (S4/73) 2 1 0 1 3
127 Næsbjerg RUI (S4/88) 2 1 0 1 3
128 Tulstrup-Faurholt IK (S5/127) 2 1 0 1 3
129 Aalborg KFUM (JS2/3) 2 1 0 1 3
130 IF Dannebrog Astrup (S4/58) 2 1 0 1 3
131 Tarp B (S5/160) 2 1 0 1 3
132 Bagterp IF (S4/49) 2 1 0 1 3
133 Hellevad/Agerskov (S4/94) 2 1 0 1 3
134 Lundergård IU (S4/49) 2 1 0 1 3
135 Hoptrup/Marstrup IF (S4/94) 2 1 0 1 3
136 Ensted IF (S5/167) 2 1 0 1 3
137 Blåbjerg BK (S2/17) 2 1 0 1 3
138 NB 93 (S2/19) 2 1 0 1 3
139 Rask Mølle OIF (S1/10) 2 1 0 1 3
140 Århus Expats (S5/147) 2 1 0 1 3
141 Vejrumbro B (S4/69) 2 1 0 1 3
142 Virring Fodbold (S4/82) 2 1 0 1 3
143 Ølgod IF (S4/88) 2 1 0 1 3
144 Engum UI (S4/85) 2 1 0 1 3
145 FK 73 (S4/68) 2 1 0 1 3
146 AIA/Tranbjerg (S1/9) 2 1 0 1 3
147 Skibsby-Højene IF (S2/12) 2 1 0 1 3
148 Kibæk IF (S2/17) 2 1 0 1 3
149 SEIF Fodbold (S2/12) 2 1 0 1 3
150 Vinder kamp 494373 Aalborg st. - Nibe B 0 0 0 0 0
151 Vinder kamp 494380 Engesvang F - Hammerum IF 0 0 0 0 0
152 Vinder kamp 494381 Ejsing B - Vinderup IK 0 0 0 0 0
153 Vinder kamp 620600 Nibe - Aalborg KFUM 0 0 0 0 0
154 Vinder kamp 620618 FC Silkeborg - Lemming IF 0 0 0 0 0
155 Vinder kamp 620643 Vejen SF - Tjæreborg B 0 0 0 0 0
156 Vinder kamp 620650 Østbirk IF - Rask Mølle OIF 0 0 0 0 0
157 Galten FS (S2/19) 1 0 0 1 0
158 Vellev IF (S4/72) 1 0 0 1 0
159 Jernved IF (S4/91) 1 0 0 1 0
160 BPI (S4/87) 1 0 0 1 0
161 VRI (DS/4) 1 0 0 1 0
162 Farsø/Ullits IK (S2/14) 1 0 0 1 0
163 Nørager/Rørbæk IF (S3/29) 1 0 0 1 0
164 Skærbæk B (S4/93) 1 0 0 1 0
165 Stensballe IK (S3/41) 1 0 0 1 0
166 Egen UI (JS2/5) 1 0 0 1 0
167 FC Åben Modus (S3/38) 1 0 0 1 0
168 Øster Sundby B32 (S3/27) 1 0 0 1 0
169 Klovborg UF (S4/83) 1 0 0 1 0
170 MorsØ FC (S2/15) 1 0 0 1 0
171 Kværs B (S5/168) 1 0 0 1 0
172 Billund IF (S3/43) 1 0 0 1 0
173 FCH 6100 (S2/23) 1 0 0 1 0
174 Herskind B (S4/72) 1 0 0 1 0
175 Seest B (S2/23) 1 0 0 1 0
176 Vildbjerg SF (S1/8) 1 0 0 1 0
177 Helle FC (S2/22) 1 0 0 1 0
178 Roklubben FF (S5/108) 1 0 0 1 0
179 Aulum IF (S2/17) 1 0 0 1 0
180 Brønderslev IF (S1/6) 1 0 0 1 0
181 Grindsted GIF (S3/44) 1 0 0 1 0
182 Nordens Paris FC (S2/13) 1 0 0 1 0
183 Viby IF (DS/4) 1 0 0 1 0
184 Aabyhøj IF (JS1/1) 1 0 0 1 0
185 AC Norddjurs (S4/74) 1 0 0 1 0
186 Hedensted IF (DS/3) 1 0 0 1 0
187 Saltum IF (S4/51) 1 0 0 1 0
188 Starup UIF (H) (S3/46) 1 0 0 1 0
189 FC International (S2/21) 1 0 0 1 0
190 FEJ Aalborg IF (S4/57) 1 0 0 1 0
191 Funder GF (S2/17) 1 0 0 1 0
192 Sole IF (S3/42) 1 0 0 1 0
193 Hatting-Torsted Fodbold (S2/21) 1 0 0 1 0
194 Hjerm FIF (S4/64) 1 0 0 1 0
195 Sallingsund FC (S3/30) 1 0 0 1 0
196 FC Horsens (S1/10) 1 0 0 1 0
197 Tårs/Ugilt IF (S4/49) 1 0 0 1 0
198 TRIF (JS2/4) 1 0 0 1 0
199 Voersaa IF (S4/50) 1 0 0 1 0
200 FC Århus Syd (S2/20) 1 0 0 1 0
201 Fjelstervang IF (S5/124) 1 0 0 1 0
202 Bredballe IF (JS1/2) 1 0 0 1 0
203 BUF Horsens (S4/85) 1 0 0 1 0
204 Lundtoft IF (S3/47) 1 0 0 1 0
205 Dybvad/Hørby (S3/25) 1 0 0 1 0
206 Esbjerg Eagles (S4/91) 1 0 0 1 0
207 Horsens KFUM (S4/84) 1 0 0 1 0
208 JAI, Aarhus (S3/40) 1 0 0 1 0
209 OK 89 (S5/162) 1 0 0 1 0
210 tst Fodbold (JS1/1) 1 0 0 1 0
211 Grundfør UI (S5/136) 1 0 0 1 0
212 Saxild IF (S3/41) 1 0 0 1 0
213 Sørup IF (S4/60) 1 0 0 1 0
214 Vadum IF (S4/53) 1 0 0 1 0
215 Vester Nebel IF (S5/161) 1 0 0 1 0
216 Understed IF (S5/97) 1 0 0 1 0
217 Borbjerg Skave Fodbold (S3/32) 1 0 0 1 0
218 SS Skjold (S3/42) 1 0 0 1 0
219 Sunds IF (S3/34) 1 0 0 1 0
220 NUBI (S3/26) 1 0 0 1 0
221 Thorsø/Tungelund IF (S4/72) 1 0 0 1 0
222 Dalby GF (S4/87) 1 0 0 1 0
223 IF Midtdjurs (S2/18) 1 0 0 1 0
224 Nim IF (S5/152) 1 0 0 1 0
225 Team Tangen (S3/32) 1 0 0 1 0
226 Ravsted UI (S3/45) 1 0 0 1 0
227 Alliancen IF (S4/73) 1 0 0 1 0
228 FC Bøgeskov (S4/82) 1 0 0 1 0
229 FC Vesterbro, Aalborg (S4/54) 1 0 0 1 0
230 Hanstholm IF (S3/30) 1 0 0 1 0
231 Nørager B (S1/9) 1 0 0 1 0
232 Aalborg FF á 1337 (S4/56) 1 0 0 1 0
233 Nation FC (S4/77) 1 0 0 1 0
234 AH 2012 (S3/35) 1 0 0 1 0
235 Roslev IK (S4/63) 1 0 0 1 0
236 Vegger IF (S5/113) 1 0 0 1 0
237 Andst U&I (S4/89) 1 0 0 1 0
238 Askov/Malt UI (S5/163) 1 0 0 1 0
239 HEI (S4/75) 1 0 0 1 0
240 Naur-Sir-Krunderup (S5/122) 1 0 0 1 0
241 Thorning IF (S5/128) 1 0 0 1 0
242 Asaa/Hjallerup (S3/25) 1 0 0 1 0
243 Birkelse IF (S4/51) 1 0 0 1 0
244 Bjerringbro IF (S2/16) 1 0 0 1 0
245 BK-06 Esbjerg (S2/22) 1 0 0 1 0
246 Bruunshåb/Tapdrup IF (S3/31) 1 0 0 1 0
247 Gauerslund IF (S2/21) 1 0 0 1 0
248 Gødvad GIF (S4/70) 1 0 0 1 0
249 Helsted Fremad IF (S1/7) 1 0 0 1 0
250 Herning KFUM (S3/34) 1 0 0 1 0
251 Horsens Freja (S1/10) 1 0 0 1 0
252 Hou GI (S4/53) 1 0 0 1 0
253 IF Fremad Nørhalne (S1/6) 1 0 0 1 0
254 Jetsmark IF (JS1/1) 1 0 0 1 0
255 Langaa IK (S3/36) 1 0 0 1 0
256 Skalborg SK (S2/13) 1 0 0 1 0
257 Skødstrup SF (S2/18) 1 0 0 1 0
258 Spjald IF (S2/17) 1 0 0 1 0
259 Søften GF (S1/9) 1 0 0 1 0
260 Tinglev IF (S4/93) 1 0 0 1 0
261 Veddum IF (S4/58) 1 0 0 1 0
262 Viborg B67 (S4/61) 1 0 0 1 0
263 Vaarst/Fjellerad B (S3/29) 1 0 0 1 0
264 Ølholm B (S3/42) 1 0 0 1 0
Kommentarer
Kampgalleri
Luk